Vitavia Tuinkas Pavilloen Juno Tomatenhuis Zwart
Combinagelazing ESG / HKP, Art.-Nr.: 100232654 Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2591
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Pavilloen Juno Tomatenhuis Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Pavillons Juno onderscheidt zich door zijn elegante verschijning.
Met een hoogte van 263 tot 283 cm hebt u gemakkelijk toegang en een aangename standhoogte in de tuinkas.
- Grote ruiten met veiligheidsglas (ESG)
- Inschuiftechniek in het dak en afdekkingslijsten uit polycarbonaat
- Inclusief 6 cm hoog stalen fundamentframe
- UV-gestabiiliseerde holle kamerglas (HKP) in het dak
- Veiligheidsglas (ESG) aan de zijkanten
- Gootrand hoogte: 188 cm
| Model | Buitenmaat (LxBxH) | Grondoppervlakte | Ramen |
|---|---|---|---|
| 9000 | 383x336x284 cm | 9 m² | 3 zijramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 9 m² |
| Lengte | 383 cm |
| Breedte | 336 cm |
| hoogte | 284 cm |
| Nokhoogte | 284 cm |
| Materiaal | Alu, glas |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 62x177 cm |
| vorm | 6-hoek |
| Gewicht | 256,70 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 40002372 |
| Art.-Nr.: | 100232654 |
| EAN: | 4005717203962 |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Pavilloen Juno Tomatenhuis Zwart