1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Helena Tomatenhuis Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Helena dient voor het overwinteren van planten of als aanleuntuinkas met een mooi uitzicht. Het biedt voldoende ruimte voor groente en vorstgevoelige planten.
De dubbele schuifdeur kan zowel aan de zijkanten als aan de voorkant worden gemonteerd en is standaard uitgerust met een hoogwaardig cilinderschlot. Met een extra deur-kit kunt u uw huis ook met meerdere deuren uitrusten. Met de extra verkrijgbare napreparatieset kunt u de Helena in een Helena Premium omzetten. Via deze napreparatieset worden de profielen versterkt en wordt de tuinkas nog meer gestabiliseerd.
- Stabiele, geanodiseerde aluminiumprofilen
- Grootschalig veiligheidsglas
- Wandbeglazing: ESG 3 mm
- ca. 10 mm dikke, UV-stabiele holle kamerpanelen als dakbedekking
- Vrij positioneerbare schuifdeur
- Afsluitbaar cilinderschlot
- Stabiele aluminium kastprofiel: heeft geen extra stalen fundament nodig
- Standaard met 2 regenpijpen
- Ombouwbaar naar Helena Premium
- Gootdraaghoogte: 187 cm
- 2 ramen
| Variant | Glastype / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 7000 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 6,9 m² | 271x266x239 cm |
| 8600 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 8,6 m² | 334x266x239 cm |
| 10200 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 10,2 m² | 397x266x239 cm |
| 11900 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 11,9 m² | 460x266x239 cm |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 6,9 m², 8,6 m², 10,2 m², 11,8 m² |
| Lengte | 2,71 m, 3,34 m, 3,97 m, 4,60 m |
| Breedte | 2,66 m |
| hoogte | 187 cm |
| Nokhoogte | 2,39 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG) |
| Glasdikte | 3 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 1,19x1,77 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232717a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Helena Tomatenhuis Zwart