1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
2341
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Gewächshaus Helena Tomatenhuisje Wit Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Helena is geschikt voor het overwinteren van planten of als aanleuntuinkas met een mooi uitzicht. Het biedt voldoende ruimte voor groenten en vorstgevoelige planten.
De dubbele schuifdeur kan aan de zijkanten en aan de voorkant worden gemonteerd en is standaard uitgerust met een hoogwaardig cilinderschlot. Met een aanvullend deurkitje kunt u uw kas ook met meerdere deuren uitrusten. Met de aanvullend verkrijgbare upgrade-set kunt u de Helena omzetten in een Helena Premium. Met deze upgrade-set worden de profielen versterkt en wordt de tuinkas nog meer gestabiliseerd.
- Stabiele, geanodiseerde aluminiumprofiel
- Groot veiligheidsglas
- Wandverglazing: ESG 3mm
- Ca. 10 mm dik, UV-stabiele kanaalplaten als dakbedekking
- Vrij positioneerbare schuifdeur
- Afsluitbaar cilinderschlot
- Stabil aluminium-kastenprofiel: heeft geen aanvullend stalen funderingsframe nodig
- Standaard met 2 regenpijpen
- Upgradebar naar Helena Premium
- Dakvoetpeilen: 187 cm
- 2 ramen
| Variant | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 7000 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 6,9 m² | 271x266x239 cm |
| 8600 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 8,6 m² | 334x266x239 cm |
| 10200 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 10,2 m² | 397x266x239 cm |
| 11900 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 11,9 m² | 460x266x239 cm |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 6,9 m², 8,6 m², 10,2 m², 11,8 m² |
| Lengte | 2,71 m, 3,34 m, 3,97 m, 4,60 m |
| Breedte | 2,66 m |
| hoogte | 187 cm |
| Nokhoogte | 2,39 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Wit |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG) |
| Glasdikte | 3 mm, 10 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 1,19x1,77 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232713a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Gewächshaus Helena Tomatenhuisje Wit