1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Kas Helena Tomatenhuis Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Helena dient voor het overwinteren van planten of als aanleuntuinkas met een mooi uitzicht. Het biedt voldoende ruimte voor groente en vorstgevoelige planten.
De dubbele schuifdeur is zowel aan de zijkanten als aan de voorzijde monteerbaar en is standaard voorzien van een hoogwaardig cilinderschlot. Met een aanvullende deur-kit kunt u uw huis ook met meerdere deuren uitrusten. Met de aanvullend beschikbare narustringsset kunt u de Helena omzetten in een Helena Premium. Door deze narustringsset worden de profielen versterkt en wordt de tuinkas nog meer gestabiliseerd.
- Stabiele, geanodiseerde aluminiumprofielen
- Groot oppervlak veiligheidsglas
- Wandbeglazing: ESG 3 mm
- Ca. 10 mm dik, uv-stabiel kanaalplaatmateriaal als dakbedekking
- Vrij positioneerbare schuifdeur
- Afsluitbaar cilinderschlot
- Stabiel aluminium-kastenprofiel: Geen extra stalen fundamentframe nodig
- Standaard met 2 regenpijpen
- Omruil mogelijk naar Helena Premium
- Gootrand hoogte: 187 cm
- 2 ramen
| Variant | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 7000 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 6,9 m² | 271x266x239 cm |
| 8600 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 8,6 m² | 334x266x239 cm |
| 10200 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 10,2 m² | 397x266x239 cm |
| 11900 | ESG 3 mm + HKP 10 mm | 11,9 m² | 460x266x239 cm |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 6,9 m², 8,6 m², 10,2 m², 11,8 m² |
| Lengte | 2,71 m, 3,34 m, 3,97 m, 4,60 m |
| Breedte | 2,66 m |
| hoogte | 187 cm |
| Nokhoogte | 2,39 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | Combinatieverglazing (HKP op het dak, in de ESG zijden) |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG) |
| Glasdikte | 3 mm, 10 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 1,19x1,77 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232709a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Kas Helena Tomatenhuis Zilver