1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
8 Varianten
466
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Apollo Tomatenhuis Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia Tuinkas Apollo van geanodiseerde of poedergecoate aluminiumproflielen met verzinkte staalonderstel is het perfecte instaapmodel.
Productvoordelen:- Comfortabele toegang met drempelloze deuropening
- Goede isolatie-eigenschappen dankzij holle kamerpanelen (HKP)
- Deur voorgeprepareeerd voor hangslot
- Incl. dakraam en dakgoot
- Incl. staalonderstel
| Afmetingen | Vloeroppervlak | Traufhoogte | Ramen |
|---|---|---|---|
| 137x195x207 cm | 2,5 m² | 1,36 m | 1 dakraam |
| 199x195x207 cm | 3,8 m² | 1,36 m | 1 dakraam |
| 261x195x207 cm | 5 m² | 1,36 m | 1 dakraam |
| 323x195x207 cm | 6,2 m² | 1,36 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 2,5 m², 3,8 m², 5,0 m², 6,2 m² |
| Sokkeldiepte | 1,38 m, 2,00 m, 2,62 m, 3,25 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,94 m |
| Lengte | 1,37 m, 1,99 m, 2,61 m, 3,23 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 2,07 m |
| Nokhoogte | 2,07 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,74 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232381a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Apollo Tomatenhuis Zwart