Vitavia Tuinkas Apollo Tomatenkas Zilver
Verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100232373a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
8 Varianten
427
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Apollo Tomatenkas Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Apollo uit geanodiseerde of poedergecoate aluminiiumprofielen met verzinkte stalen fundatierammen is het perfecte startersmodel.
Productvoordelen:- Comfortabele toegang met bodemdiep deurkozijn
- Goede isolatie-eigenschappen dankzij holle kanaalplaten (HKP)
- Deur voorgeprepareeerd voor hangslot
- Incl. dakraam en dakgoot
- Incl. stalen fundatierammen
| Afmeting | Grondoppervlak | Gootdiepte | Ramen |
|---|---|---|---|
| 137x195x207 cm | 2,5 m² | 1,36 m | 1 dakraam |
| 199x195x207 cm | 3,8 m² | 1,36 m | 1 dakraam |
| 261x195x207 cm | 5 m² | 1,36 m | 1 dakraam |
| 323x195x207 cm | 6,2 m² | 1,36 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 2,5 m², 3,8 m², 5,0 m², 6,2 m² |
| Sokkeldiepte | 1,38 m, 2,00 m, 2,62 m, 3,25 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,94 m |
| Lengte | 1,37 m, 1,99 m, 2,61 m, 3,23 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 2,07 m |
| Nokhoogte | 2,07 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,74 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232373a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Apollo Tomatenkas Zilver