Vitavia Anlehn-tuinkas Osiris Tomatenhuis Kombineerde beglazing Smaragd
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232693a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
1050
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Anlehn-tuinkas Osiris Tomatenhuis Kombineerde beglazing Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia aanleuning tuinkas Osiris biedt door de hoogte en de brede schuifdeuren comfortabele omstandigheden voor het hobbytuin. Vooral hoog groeiende planten vinden onder het 1,69 m tot 2,21 m hoge pultdak voldoende ruimte.
Door de een tot twee dakramen en de grote schuifdeur is een optimale ventilatiedmogelijkheid geboden.
- Hoge aanleuning tuinkas voor kleinste grondoppervlakken
- Geanodiseerde aluminium profielen zorgen voor duurzame bescherming tegen corrosie
- Met combinatieverglazing
- Zijkanten uit veiligheidsglas (ESG) 3 mm
- Dak uit kanaalplaten (HKP) 6 mm
- Eenvoudig inzetten en vervangen van kanaalplaten door gevestigde veerklemtechnologie, ook achteraf
- Schuifdeur voor gemakkelijke toegang
- Deur voor hangslot voorbereidt
- Standaard uitgerust met twee regenpijpen
- Goorhoogte: 169 cm
| Model | Glassoort | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Dakramen |
|---|---|---|---|---|
| 5200 | Combinatieverglazing ESG+HKP | 5,2 m² | 201x262x221 cm | 1 |
| 6500 | Combinatieverglazing ESG+HKP | 6,5 m² | 201x324x221 cm | 2 |
| 7800 | Combinatieverglazing ESG+HKP | 7,8 m² | 201x387x221 cm | 2 |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 5,2 m², 6,5 m², 7,8 m ² |
| Sokkeldiepte | 190 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm, 317 cm, 379 cm |
| Lengte | 201 cm |
| Breedte | 262 cm, 324 cm, 387 cm |
| hoogte | 221 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 61x122 cm, 122x163 cm |
| Gewicht | 50,40 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232693a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Anlehn-tuinkas Osiris Tomatenhuis Kombineerde beglazing Smaragd