Vitavia aanleuning tuinkas Osiris tomatenhuis combinatieverglazing Zilver
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232684a Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia aanleuning tuinkas Osiris tomatenhuis combinatieverglazing Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia aanleunkas Osiris biedt door de hoogte en de brede schuifdeuren comfortabele omstandigheden voor de hobbytuiniers. Vooral hoog groeiende planten vinden onder het 1,69 m tot 2,21 m hoge pultdak voldoende ruimte.
Door de één tot twee dakramen en de grote schuifdeur is een optimale ventilatiemogelijkheid geboden.
- Hoge aanleunkas voor kleinste bouwgrondvlakken
- Geanodiseerde aluminium profielen zorgen voor blijvende bescherming tegen corrosie
- Met combinatieglasing
- Zijkanten uit veiligheidsglas (ESG) 3 mm
- Dak uit kanaalplaten (HKP) 6 mm
- Eenvoudige plaatsing en vervanging van kanaalplaten door gevestigde veerklemmertechniek, ook achteraf mogelijk
- Schuifdeur voor gemakkelijke toegang en toetrede
- Deur voorbereidt voor hangslot
- Serie-standaard uitgerust met twee regenpijpen
- Gutshoogte: 169 cm
| Model | Glassoort | Bouwgrondvlak | Buitenafmetingen (LxBxH) | Dakramen |
|---|---|---|---|---|
| 5200 | Combinatieglasing ESG+HKP | 5,2 m² | 201x262x221 cm | 1 |
| 6500 | Combinatieglasing ESG+HKP | 6,5 m² | 201x324x221 cm | 2 |
| 7800 | Combinatieglasing ESG+HKP | 7,8 m² | 201x387x221 cm | 2 |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 5,2 m², 6,5 m², 7,8 m ² |
| Sokkeldiepte | 190 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm, 317 cm, 379 cm |
| Lengte | 201 cm |
| Breedte | 262 cm, 324 cm, 387 cm |
| hoogte | 221 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 61x122 cm, 122x163 cm |
| Gewicht | 50,40 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232684a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia aanleuning tuinkas Osiris tomatenhuis combinatieverglazing Zilver