Vitavia aanleukas Osiris Tomatenhuis Combinatieverglazing Zwart
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232702a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
1050
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia aanleukas Osiris Tomatenhuis Combinatieverglazing Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia Anlehngewächshaus Osiris biedt door de hoogte en de brede schuifdeuren comfortabele omstandigheden voor het hobbytuinieren. Vooral hoog groeiende planten vinden onder het 1,69 m tot 2,21 m hoge pultdak voldoende ruimte.
Door de een tot twee dakramen en de grote schuifdeur is een optimale ventilatief mogelijkheid geboden.
- Hoge aanleunkas voor kleinste grondoppervlakken
- Eloxeerde aluminiiumprofielen zorgen voor duurzame bescherming tegen corrosie
- Met combinatieverglazing
- Zijdelen uit veiligheidsglas (ESG) 3 mm
- Dak uit kanaalplaten (HKP) 6 mm
- Eenvoudig inzetten en uitwisselen van de kanaalplaten door gevestigde veercliptechniek, ook achteraf
- Schuifdeur voor gemakkelijk toegang en toetreding
- Deur voor hangslot voorbereiding
- Standaard uitgerust met twee regenpijpen
- Gootafstand: 169 cm
| Model | Glassoort | Grondoppervlak | Buitenafmetingen (LxBxH) | Dakramen |
|---|---|---|---|---|
| 5200 | Combinatieverglazing ESG+HKP | 5,2 m² | 201x262x221 cm | 1 |
| 6500 | Combinatieverglazing ESG+HKP | 6,5 m² | 201x324x221 cm | 2 |
| 7800 | Combinatieverglazing ESG+HKP | 7,8 m² | 201x387x221 cm | 2 |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 5,2 m², 6,5 m², 7,8 m ² |
| Sokkeldiepte | 190 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm, 317 cm, 379 cm |
| Lengte | 201 cm |
| Breedte | 262 cm, 324 cm, 387 cm |
| hoogte | 221 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 61x122 cm, 122x163 cm |
| Gewicht | 50,40 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232702a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia aanleukas Osiris Tomatenhuis Combinatieverglazing Zwart