TraumGarten WPC-terrasplank 23x146mm DreamDeck Plus bruin
verschillende lengten, Art.-Nr.: 100234343a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten WPC-terrasplank 23x146mm DreamDeck Plus bruin Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten WPC-terrasplank DreamDeck Plus bruin is in verschillende lengten beschikbaar.
Buisprofiel: 23x146 mm
Lengten: 3000 / 4000 / 5000 mm
Het bijzondere: De terrasplank kan aan beide zijden gebruikt worden.
De ene kant van de plank heeft een relief-houtnerf en de andere kant is geribbeld. De lengteranden zijn afgerond.
De planken zijn geschikt voor het leggen van een klassiek terras, maar ook voor het zwembadgebied, omdat ze waterdicht en antislip zijn. Ze worden bevestigd met de passende clips als toebehoren.
Let op: WPC is een natuurlijk houtproduct, daarom kunnen kleurafwijkingen voorkomen.
1
Zand-/grindmengsel
2
Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
3
Betonplaten
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
4
Rubberpadjes
Rubberpadjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
Rubberpadjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
5
Onderconstructie
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legruchtung van de terrasplanken aangebracht.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legruchtung van de terrasplanken aangebracht.
6
Terrasplank
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage-clips bevestigd. Montage-clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand voordoet.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage-clips bevestigd. Montage-clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand voordoet.
7
UitzettingsfugeOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 146 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| Duurzaamheidsklassificatie | 2-duurzaam |
| kleur | Bruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100234343a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten WPC-terrasplank 23x146mm DreamDeck Plus bruin