TraumGarten WPC-terrasplank 23x146mm DreamDeck Plus antraciet
verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100234340a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
33
,
95
€
11,32 € / m
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten WPC-terrasplank 23x146mm DreamDeck Plus antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten WPC-terrasplank DreamDeck Plus antraciet is in verschillende lengtes beschikbaar.
Buisprofiel: 23x146 mm
Lengtes: 3000 / 4000 / 5000 mm
Het bijzondere: De terrasplank kan aan beide zijden gebruikt worden.
De ene kant van de plank heeft een reliëf houtnerf en de andere kant is gegroefd. De lengteranden zijn afgerond.
De planken zijn geschikt voor het leggen van een klassiek terras, maar ook voor het zwembadgedeelte, omdat ze waterdicht en slipweerstand hebben. Ze worden bevestigd met de passende accessoires-clips.
Let op: WPC is een natuurlijk houtmateriaal, daarom kunnen kleurverschillen voorkomen.
1
Zand-/grindmengsel
2
Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
3
Betonplaten
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
4
Rubberpads
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras geplaatst en voorkomen stilstaand water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras geplaatst en voorkomen stilstaand water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
5
Onderconstructie
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
6
Terrasplank
Bij de montage van de terrasplanken begint men het best aan de huismuur en werkt zich richting tuin voor. Terrasplanken worden voornamelijk met montageplaatjes bevestigd. Montageplaatjes hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand vormt.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het best aan de huismuur en werkt zich richting tuin voor. Terrasplanken worden voornamelijk met montageplaatjes bevestigd. Montageplaatjes hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand vormt.
7
ExpansievoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een expansievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 146 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| Duurzaamheidsklassificatie | 2-duurzaam |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100234340a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten WPC-terrasplank 23x146mm DreamDeck Plus antraciet