TraumGarten WPC-terrasplanken 23x146mm DreamDeck Plus grijs
verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100234346a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten WPC-terrasplanken 23x146mm DreamDeck Plus grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten WPC-terrasplank DreamDeck Plus grijs is in verschillende lengtes verkrijgbaar.
Buis-profiel: 23x146 mm
Lengtes: 3000 / 4000 / 5000 mm
Het bijzondere: De terrasplank kan aan beide zijden worden gebruikt.
De ene zijde van de plank heeft een relief-houtnerf en de andere zijde is gegroefd. De langskanten zijn afgerond.
De planken zijn geschikt voor het leggen van een klassiek terras, evenals voor het zwembadgebied, omdat ze waterdicht en antislip zijn. Ze worden bevestigd met de bijpassende clips.
Let op: WPC is een natuurlijk houtmateriaal, daarom kunnen kleurverschillen optreden.
1
Zand-/grindmengsel
2
Onkruidmat
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
3
Betonplaten
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
4
Rubberpads
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Ze dienen ook voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren het stapcomfort.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Ze dienen ook voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren het stapcomfort.
5
Onderconstructie
De onderconstructie wordt dwars op de latere leegrichting van de terrasplanken aangebracht.
De onderconstructie wordt dwars op de latere leegrichting van de terrasplanken aangebracht.
6
Terrasplank
Bij het monteren van de terrasplanken begint men het best aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral bevestigd met montageклипы. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
Bij het monteren van de terrasplanken begint men het best aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral bevestigd met montageклипы. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
7
SchuifvoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een schuifvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Holle ruimte |
| Breedte | 146 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| Duurzaamheidsklassificatie | 2-duurzaam |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100234346a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten WPC-terrasplanken 23x146mm DreamDeck Plus grijs