TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Anthrazit
Wendeprofiel met natuurlijke houtstructuur of geribbelde oppervlaktestructuur, Art.-Nr.: 100065032a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Anthrazit Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten WPC-terrasplanken Dreamdeck Bicolor Anthraziet fascineert met haar tweekleurige oppervlak, dat naar een echte houtnerf is gemodelleerd.
De marmering creëert een natuurlijk werkend en uniek uiterlijk, dat de terrastegel in totaal een gezellig en aantrekkelijk ambiance geeft.
De massieve terrasplank Dreamdeck Bicolor heeft twee aantrekkelijke profielen, die naar wens kunnen worden gelegd.
De sterk gestructureerde bovenzijde geeft de interessante marmering meer ruimte om tot uitdrukking te komen, terwijl de geribbelde zijde een hogere antislipwerking biedt en daarom functioneler is.
Dankzij de massieve bouwwijze zijn de terrasplanken Dreamdeck Bicolor bijzonder stabiel en robuust.
Het onderhoudsvriendelijke materiaal houtcomposiet zorgt voor een duurzame en langdurig aantrekkelijke vloerbekleding.
De terrasplanken zijn splinter- en vezelvij en absoluut barfootproof.
Let op: houtcomposiet-planken kunnen afhankelijk van de weersomstandigheden en zonnestraling lichter worden. Dit is een normaal en gebruikelijk effect voor dit materiaal.
Eigenschappen en voordelen:
- Aantrekkelijke en weerbestendige houtcomposiet terrasplank met 2-kleurig oppervlak
- Massieve bouwwijze, stabiel volledig profiel
- Dubbelzijdig inzetbaar: houtstructuur of geribbelde zijde
- Maten BxH: 125x21 mm
- Verschillende lengtes naar keuze
- Duurzaamheidsklasse 2 volgens DIN EN 350-2: 15-25 jaar duurzaam
- Zijdelingse nuting voor verborgen leggen
Een onkruidmat op een zand-/kiezelondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water op de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het uitlijnen van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legruimte van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van terrasplanken begint men het beste bij de huismuur en werkt zich richting tuin. Terrasplanken worden vooral met montage-clips bevestigd. Montage-clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzettingsvoegOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 125 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 2000 mm, 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Materiaalverbruik | ca. 7,7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,6 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Inbouwhelling | 2 % in Längsrichtung |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065032a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Anthrazit