TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Sand
Wendeprofiel met natuurlijke houtlook of geribbelde structuur, Art.-Nr.: 100065007a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Sand Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten WPC-terrasplanken Dreamdeck Bicolor Sand begeistert met zijn tweekleurige oppervlakte, die geïnspireerd is op echte houtnerf.
De marmering creëert een natuurlijk werkend en uniek uiterlijk, dat de terrasvloer insgesamt een gezellige en aantrekkelijke sfeer geeft.
De massieve terrasplank Dreamdeck Bicolor heeft twee aantrekkelijke profielen, die naar wens kunnen worden gelegd.
De sterk gestructureerde bovenzijde geeft de interessante marmering meer ruimte om uit te komen, terwijl de geribbelde zijde een hogere antislipwerking biedt en daarom functioneler is.
Dankzij de massieve bouwwijze zijn de terrasplanken Dreamdeck Bicolor bijzonder stabiel en robuust.
Het onderhoudsarme materiaal houtcomposiet zorgt voor een duurzame en op lange termijn aantrekkelijke vloerbedekking.
De terrasplanken zijn splinter- en vezelvrij en absoluut voetvrij vriendelijk.
Let alstublieft op, dat houtcomposiet-planken afhankelijk van weersomstandigheden en zonnestraling kunnen verkleunen. Dit is een voor dit materiaal typisch en normaal effect.
Eigenschappen en voordelen:
- Aantrekkelijke en weersbestendige houtcomposiet terrasplank met 2-kleurig oppervlak
- Massieve bouwwijze, stabiel volprofiel
- Beide zijden inzetbaar: houtstructuur of geribbelde zijde
- Afmetingen BxH: 125x21 mm
- Verschillende lengtes ter keuze
- Duurzaamheidsklasse 2 volgens DIN EN 350-2: 15-25 jaar duurzaam
- Zijdelingse groefing voor verborgen leggen
Wendeprofiel met natuurlijk houtlook of geribbelde structuur
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubbervoeten worden onder de onderconstructie van het terras bevestigd en voorkomen stilstaand water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij ter nivellering van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legruimte van de terrasplanken bevestigd.
Bij het bevestigen van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageuitstekende klemmen bevestigd. Montageuitstekende klemmen hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een uniforme voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 125 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 2000 mm, 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Materiaalverbruik | ca. 7,7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,6 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Inbouwhelling | 2 % in Längsrichtung |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Zand |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065007a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Sand