TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Mandel
Wendeprofiel met natuurlijke houtlook of geribbelde structuur, Art.-Nr.: 100065010a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Mandel Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten WPC-terrasplank Dreamdeck Bicolor Mandel betovert met haar tweekleurige oppervlak, dat naar een echte houtnerf is gemodelleerd.
De marmerering creëert een natuurlijk uitziende en unieke esthetiek, die de terrasvloer in het geheel een gezellige en aantrekkelijke sfeer geeft.
De massieve terrasplank Dreamdeck Bicolor heeft twee aantrekkelijke profielen, die naar wens kunnen worden gelegd.
De sterk gestructureerde bovenzijde laat de interessante marmerering meer ruimte om tot haar recht te komen, terwijl de geribbelde zijde een hogere anti-slipwerking biedt en daarom functioneler is.
Dankzij de massieve constructie zijn de terrasplanken Dreamdeck Bicolor bijzonder stabiel en robuust.
Het onderhoudsarme WPC-materiaal zorgt voor een duurzame en langdurig aantrekkelijke vloerbedekking.
De terrasplanken zijn splinter- en vezelvrij en absoluut voet vriendelijk.
Gelieve op te merken, dat WPC-planken afhankelijk van weersomstandigheden en zonnestraling kunnen uitlopen. Dit is een normaal en gebruikelijk effect voor dit materiaal.
Eigenschappen en voordelen:
- Aantrekkelijke en weerbestendig WPC-terrasplank met 2-kleurig oppervlak
- Massieve constructie, stabiel vollprofiel
- Aan beide zijden inzetbaar: houtstructuur of geribbelde zijde
- Afmetingen BxH: 125x21 mm
- Verschillende lengtes ter keuze
- Duurzaamheidsklasse 2 volgens DIN EN 350-2: 15-25 jaar duurzaam
- Zijdelingse groevingen voor verborgen leggen
Een onkruidmat op een zand-/grindfundament voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorheen groeit.
Leggen met een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpadjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageblokjes bevestigd. Montageblokjes hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
DilatatievoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 125 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 2000 mm, 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Materiaalverbruik | ca. 7,7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,6 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd, gestructureerd |
| Inbouwhelling | 2 % in Längsrichtung |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Amandel |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065010a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten WPC-terrasplank 21x125mm DREAMDECK BiColor Mandel