TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL hekwerkelement-set eiken zichtscherm steekzaun lamellenomheining
3 hochwaardigeglazer keramiekplaten in houtoptiek met rubber afdichtingen, 180x180 cm, Art.-Nr.: 100360871 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL hekwerkelement-set eiken zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL bestaat overwegend uit hoogwaardig keramiek en is daarom bijzonder milieuvriendelijk. De 6 mm sterke elementen worden volgens de zogenaamde sandwich-bouwwijze vervaardigd. Ze bestaan uit twee lagen keramiek die in het midden met een stabilisatiegaas verbonden zijn. Ze zijn zeer brekbestendig, hebben zeer goede slijtagekenmerken en zijn daarom ideaal voor gebruik in de buitenomgeving. De onderhoudsarme schuttingelementen zijn UV- en kleurvast, krasbestendig en resistent tegen schimmel en zwam.
Voor de montage van de schuttingelementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klemschuttingpalen nodig om op te schroeven of in te betonneren, die u via de accessoires naar behoefte kunt bestellen. De SYSTEM BOARD KERAMIK XL elementen kunnen met alle TraumGarten SYSTEM schuttingelementen onderling gecombineerd worden. Verontreinigingen kunnen eenvoudig met milde reinigingsmiddelen en water worden verwijderd.
Let op:
De randen van de hekelementen kunnen productiebedingt iets verschillend worden afgeschuind. Vanwege de enorme hardheid van de keramiekplaten is het niet mogelijk deze met standaard snijgereedschap te bewerken.
- Onderhoudsarme elementen uit hoogwaardig keramiek
- hoge breuk- en krasbestendigheid
- UV-, vorst- en hittebestendig
- resistent tegen schimmel en zwam
- Snelle montage met klemschuttingpalen
- Winddicht, zonder spleet naar klemschuttingpaal
- Combineerbaar met alle SYSTEM schutting-series
- Afmeting: 180x180 cm / 6 mm sterk
- Gemakkelijk schoon te maken
Opmerking:
Hekelementen uit verschillende productiecharges en hekelementen die op een later moment aan bestaande systemen worden toegevoegd, vertonen variaties in kleurontwerp vanwege de natuurlijke grondmaterialen. Deze productiebedingte schommelingen zijn geen reden voor klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | steen |
| steensoort | Keramiek |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Eik |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 61,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2931 |
| Art.-Nr.: | 100360871 |
| EAN: | 4033821056907 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 3 keramische tegels 180x60 cm
- Inclusief afdichtingsprofielen uit rubber