TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL hekwerkpaneel-set darknight zichtscherm steekzaun lamellenomheining
3 hoogwaardige keramische tegels in steenuitvoering met rubberen afdichtingen, 180x180 cm, Art.-Nr.: 100360870 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL hekwerkpaneel-set darknight zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten tuinscherm elementen SYSTEM BOARD KERAMIK XL bestaan overwegend uit hoogwaardig keramiek en zijn daarom bijzonder milieuvriendelijk. De 6 mm sterke elementen worden in de zogenaamde sandwich-bouwwijze vervaardigd. Ze bestaan uit twee lagen keramiek die in het midden met een stabiliseringsgaas verbonden zijn. Ze zijn zeer breukbestendig, hebben zeer goede slijtageeigenschappen en zijn daarom ideaal voor gebruik in de buitenomgeving. De onderhoudsarme tuinschermelementen zijn UV- en kleurvast, krasbestendig en schimmel- en schimmelresistent.
Voor de montage van de tuinschermelementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klemschuttingpalen nodig om op te schroeven of in te storten, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De SYSTEM BOARD KERAMIK XL elementen kunnen met alle TraumGarten SYSTEM tuinschermelementen onderling gecombineerd worden. Vervuiling kan eenvoudig met milde reinigingsmiddelen en water worden verwijderd.
Let op:
De kanten van de hekwerkelementen kunnen productiebedingt enigszins verschillend zijn gefasefd. Door de enorme hardheid van de keramiekplaten is het niet mogelijk deze met normaal snijgereedschap te bewerken.
- Onderhoudsarme elementen uit hoogwaardig keramiek
- hoge breuk- en kratsvastbeid
- UV-, vorst- en hittebestendig
- Schimmel- en schimmelresistent
- Snelle montage met klemschuttingpalen
- Winddicht, zonder spleet naar de klemschuttingpaal
- Combineerbaar met alle SYSTEM tuinschermreeksen
- Grootte: 180x180 cm / 6 mm sterk
- Gemakkelijk schoon te maken
Opmerking:
Hekwerkelementen uit verschillende productieloten en hekwerkelementen, die op een later moment aan bestaande installaties worden aangevuld, variëren vanwege de natuurlijke grondstoffen in hun kleurstelling. Deze productievariaties zijn geen reden voor klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | steen |
| steensoort | Keramiek |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Darknight |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 61,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2930 |
| Art.-Nr.: | 100360870 |
| EAN: | 4033821056891 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 3 keramische tegels 180x60 cm
- Inclusief afdichtingsprofielen uit rubber