TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIEK XL hekwerkset cementkleur scherm steekzaun lamellenomheining
3 hoogwaardige keramische tegels in betonoptiek met rubberdichtingen, 180x180 cm, Art.-Nr.: 100360872 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIEK XL hekwerkset cementkleur scherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting elementen SYSTEM BOARD KERAMIK XL bestaan hoofdzakelijk uit hoogwaardig keramiek en zijn daarom bijzonder milieuvriendelijk. De 6 mm sterke elementen worden in de zogenaamde sandwich-bouwwijze vervaardigd. Ze bestaan uit twee lagen keramiek die in het midden met een stabilisatieweefseldraad zijn verbonden. Ze zijn zeer breukbestendig, hebben zeer goede slijtageeigenschappen en zijn daarom ideaal voor gebruik in de buitenomgeving. De onderhoudsarme schutting elementen zijn UV- en kleurvast, kraskassen en schimmel- en muggenresistent.
Voor de montage van de schutting elementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klemmen palen nodig om op te schroeven of in te betonneren, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De SYSTEM BOARD KERAMIK XL elementen kunnen met alle TraumGarten SYSTEM schutting elementen onderling worden gecombineerd. Vervuiling kan eenvoudig met milde reinigingsmiddelen en water worden verwijderd.
Let op:
De randen van de hekelemente kunnen productiegerelateerd enigszins verschillend zijn afgeschuind. Door de enorme hardheid van de keramiekplaten is het niet mogelijk deze met normaal snijgereedschap te bewerken.
- Onderhoudsarme elementen uit hoogwaardig keramiek
- hoge breuk- en kraskastresistentie
- UV-, vorst- en hittebestendig
- Schimmel- en muggenresistent
- Snelle montage met klempalen
- Winddicht, zonder spleet naar de klempaal
- Combineerbaar met alle SYSTEM schutting reeksen
- Grootte: 180x180 cm / 6 mm dik
- Gemakkelijk schoon te maken
Opmerking:
Hekelemente uit verschillende productiegroepen en hekelemente die op een later moment aan bestaande installaties worden aangevuld, variëren vanwege de natuurlijke grondstoffen in hun kleurstelling. Deze productiegerelateerde schommelingen vormen geen reden tot klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | steen |
| steensoort | Keramiek |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Cementgrijs |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 61,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2932 |
| Art.-Nr.: | 100360872 |
| EAN: | 4033821056914 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 3 keramische tegels 180x60 cm
- Inclusief afdichtingsprofielen van rubber