TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA met rooster Polareik privacyscherm lamellenomheining
hochwertiger Kunststoff voor ramen, licht- en weerbestendig, verschillende maten, Art.-Nr.: 100360926a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA met rooster Polareik privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De rechthoekige LONGLIFE RIVA schuttingelementen met rooster in pooleik zijn slechts gedeeltelijk zichtwerend. De sterke holle-kamerprofiel met dwarsversteviging zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalversterkte frame maakt de schuttingelementen enorm stabiel. De rosterlatten zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling vast gelijmd en in het frame geniet.
De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en de hoge waarde behoud. De elementen bestaan uit hoogwaardig raamkunststof met foliekaschering. De kunststofelementen worden met een stabiele folie bekleed, die onder druk met de kunststof een permanente verbinding aangaat. Dit proces, afkomstig uit de moderne raambouw, zorgt ervoor dat de elementen onderhoudsarm en zeer duurzaam zijn. Ze hoeven nooit geschilderd te worden en benodigen geen speciale verzorging! Simpel afwassen is volledig voldoende! De licht- en weerbestendige folie blijft over vele jaren kleurecht.
De blijvend mooie schuttingelementen zijn er in verschillende formaten en uitvoeringen. Ze bieden veelzijdige mogelijkheden uw schutting in te richten en uw privégebied tegen nieuwsgierige blikken te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schuttingelementen hebt u palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien bestaat de mogelijkheid diverse design-elementen uit de TraumGarten SYSTEM Serie in uw schutting in te bouwen om een unieke sfeer te creëren. De veelzijdige ontwerpmogelijkheden laten nauwelijks wensen over. Verder informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- gemaakt van hoogwaardig raamkunststof
- licht- en weerbestendige foliebekleding
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsarm
- blijft vele jaren kleurecht
- bijzonder sterke profielen met dwarsversteviging 24,5x125 mm
- staalversterkt kunststofframe 68x48 mm, vervast
- rosterlatten 5x30 mm, onderling gelijmd en in het frame geniet
- robuust tegen wind en weer
- gedeeltelijk zichtwerend
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | foliebekleed |
| kleur | Pooleik |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 90x180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360926a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA met rooster Polareik privacyscherm lamellenomheining