TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA met rooster Wit Zichtscherm Lamellenomheining
hochwaardig raamkunststof, weerbestendig, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100072014a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA met rooster Wit Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De rechthoekige LONGLIFE RIVA schutting-elementen met rooster in wit zijn slechts gedeeltelijk ondoorzichtig. De sterke holle-kamerprofilen met dwarsversterkingen zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalgeversterkte frame maakt de schutting-elementen enorm stabiel. De roosterlatten zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling vast ingelijmd en in het frame geniet. De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en de hoge waardevastheid. De elementen bestaan uit hoogwaardig raamkunststof die zijn wit lang behoudt! Ze hoeven nooit geverfd te worden en vereisen geen bijzondere onderhoud! Eenvoudig afwassen is volkomen voldoende!
De blijvend mooie schutting-elementen zijn verkrijgbaar in verschillende formaten en uitvoeringen. Ze bieden veelvoudige mogelijkheden om uw schutting in te richten en uw privéruimte te beschermen tegen nieuwsgierige blikken. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schutting-elementen hebt u palen en elementhouders nodig, die u via de accessoires dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien bestaat de mogelijkheid om diverse design-elementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie in uw schutting in te bouwen, om een unieke sfeer te creëren. De veelsoortige inrichtingsmogelijkheden laten nauwelijks wensen open. Verdere informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- vervaardigd uit hoogwaardig raamkunststof
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- blijft vele jaren behouden
- bijzonder sterke profielen met dwarsversterkingen 24,5x125 mm
- staalgeversterkt kunststofframe 68x48 mm, gelast
- roosterlatten 5x30 mm, onderling ingelijmd en in het frame geniet
- robuust tegen wind en weer
- gedeeltelijk ondoorzichtig
- Gemaakt in Duitsland
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 180x180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100072014a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA met rooster Wit Zichtscherm Lamellenomheining