TraumGarten privacyhek LONGLIFE RIVA met rooster Nussbaum zichtscherm lamellenomheining
hochwaardig raamkunststof, licht- en weerbetendend, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360932a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten privacyhek LONGLIFE RIVA met rooster Nussbaum zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De rechthoekige LONGLIFE RIVA schermingselementen met gaas in notenboom zijn slechts gedeeltelijk ondoorzichtig. De sterke holle kamerprofiel met dwarsversterking zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalprofiel-verstevigde frame maakt de schermingselementen enorm stabiel. De gaaslatten zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling vast gelijmd en in het frame gehecht.
De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en hoge waardebehoud. De elementen bestaan uit hoogwaardig raamkunststof met foliekaschering. De kunststofelementen worden met een stabiele folie bekleed, die onder druk een duurzame verbinding met het kunststof aangaat. Dit proces, afkomstig uit de moderne raamconstructie, zorgt ervoor dat de elementen onderhoudsvriendelijk en zeer duurzaam zijn. Ze hoeven nooit geschilderd te worden en hebben geen speciale verzorging nodig! Eenvoudig afwassen is volledig voldoende! De licht- en weerbestendige folie blijft over veel jaren kleurecht.
De blijvend mooie schermingselementen zijn beschikbaar in verschillende maten en uitvoeringen. Ze bieden veelzijdige mogelijkheden om uw schutting in te richten en uw privéruimte af te schermen van nieuwsgierige blikken. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schermingselementen hebt u palen en elementen houders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien bestaat de mogelijkheid diverse designelementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie in uw schutting in te bouwen om een unieke sfeer te creëren. De veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden laten nauwelijks wensen over. Verder informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- vervaardigd uit hoogwaardig raamkunststof
- licht- en weerbestendige foliebekleding
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- extreem duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- blijft vele jaren kleurecht
- bijzonder sterke profielen met dwarsversterking 24,5x125 mm
- staalprofiel-verstevigd kunststofframe 68x48 mm, dichtgelast
- gaaslatten 5x30 mm, onderling gelijmd en in het frame gehecht
- robuust tegen wind en weersinvloeden
- gedeeltelijk ondoorzichtig
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | foliebekleed |
| kleur | Notenboom |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 90x180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360932a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten privacyhek LONGLIFE RIVA met rooster Nussbaum zichtscherm lamellenomheining