TraumGarten schutting JUMBO WPC Alu-Design aansluiting zand privacyscherm lamellenschutting
Strijkvrij schutting, horizontaal en verticaal monteerbaar, 74x179 op 90 cm, Art.-Nr.: 100074116 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting JUMBO WPC Alu-Design aansluiting zand privacyscherm lamellenschutting Online kopen tegen een voordelige prijs
De aansluiting voor het TraumGarten schutting JUMBO WPC Alu-Design is 74 cm breed en 179/90 cm hoog. Deze kan naar behoefte links of rechts gemonteerd worden. Let voor het monteren van de schutting op de lamellenindeling. Omdat de lamellen van de elementen overlappend gemonteerd worden en daarom anders gerangschikt zouden moeten, moet het monteren van de schutting op de montage van het aansluitingselement afgestemd worden. Net als bij de rechthoekige elementen zijn de lamellen van het aansluitingselement 10x115 mm groot en hun oppervlak is fijn gegriffeld. De dwarsregels uit aluminium zijn eveneens gekleurd gecoat en 15x90 mm groot. De ondoorzichtige schutting uit robuuste hightech-materialen blijft lang mooi en hoeft nooit geschilderd te worden. Een eenvoudige reiniging met water en een spons of een hogedrukreiniger is volledig voldoende!
De stabiele schutting bestaat uit drie elementen die met elkaar gecombineerd kunnen worden en het bijpassende poortje. Deze bieden een zekere mate van veiligheid en beschermen uw privégebieden tegen nieuwsgierige blikken. Voor het monteren van de schutting hebt u naar keuze de TraumGarten JUMBO WPC-palen of de TraumGarten metalen palen nodig met paaldragers om op te schroeven of in te betonnen. De schuttingelementen worden met de TraumGarten roestvrijstalen elementhouder plus, een set van 8 elementhouders aan de palen gemonteerd.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsvriendelijke schutting in klassiek ontwerp
- hightech-materiaal van natuurvezels en kunststof
- zeer robuust en weerbestendig
- verticale lamellen uit WPC 10x115 mm
- oppervlak WPC-lamellen fijn gegriffeld
- overlappend gemonteerd, dubbel roestvrijstalen verschroefd
- dwarsregels uit aluminium 15x90 mm
- dwarsregels gekleurde coating
- aansluitingselement gemakkelijk te verkorten
- kan links of rechts gemonteerd worden
- onderhoudsvriendelijk
- ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC, Metaal |
| Kunststoftype | WPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| kleur | Zand |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 74 cm |
| hoogte | 179 x 90 cm |
| Dikte | 3,5 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 15,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2016 |
| Art.-Nr.: | 100074116 |
| EAN: | 4033821044218 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting JUMBO WPC Alu-Design aansluiting zand privacyscherm lamellenschutting