TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Aansluiting Grijs Zichtscherm Lamellenomheining
Strijkvrije schutting, horizontaal en verticaal monteerbaar, 74x179 op 90 cm, Art.-Nr.: 100360909 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Aansluiting Grijs Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De aansluiting voor het TraumGarten tuinscherm JUMBO WPC Alu-Design is 74 cm breed en 179/90 cm hoog. Het kan afhankelijk van behoefte rechts of links worden gemonteerd. Let vóór de montage van het tuinscherm op de lamellenschikking. Omdat de lamellen van de elementen overlappend worden gemonteerd en daarom anders gerangschikt moeten worden, moet de montage van het hek volgen op de montage van het aansluitingselement. Net als bij de rechthoekige elementen zijn de lamellen van het aansluitingselement 10x115 mm groot en hun oppervlak is fijn geribd. De dwarsstaven uit aluminium zijn ook kleurig gecoat en 15x90 mm groot. Het ondoorzichtige tuinscherm gemaakt van robuuste high-tech materialen blijft lang mooi en hoeft nooit te worden geschilderd. Een eenvoudige reiniging met water en een spons of een hogedrukspuiter is volkomen voldoende!
Het stabiele tuinscherm bestaat uit drie elementen die met elkaar kunnen worden gecombineerd en het bijbehorende poort. Ze bieden een zekere mate van veiligheid en beschermen uw privégebieden tegen nieuwsgierige blikken. Voor de montage van het tuinscherm hebt u optioneel nodig: de TraumGarten JUMBO WPC-palen of de TraumGarten metalen palen met paaldragers om op te schroeven of in te betonneren. De tuinschermelementen worden met de TraumGarten roestvrijstalen elementhouder plus, een set van 8 elementhouders aan de palen gemonteerd.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsvriendelijk tuinscherm in klassiek design
- Hi-Tech materiaal van natuurvezels en kunststof
- zeer robuust en weerbestendig
- verticale lamellen uit houtcomposiet 10x115 mm
- oppervlak houtcomposiet lamellen fijn geribd
- overlappend gemonteerd, dubbel roestvrijstalen schroefverbinding
- dwarsstaven uit aluminium 15x90 mm
- dwarsstaven kleurig gecoat
- aansluitingselement gemakkelijk in te korten
- kan rechts of links worden gemonteerd
- onderhoudsvriendelijk
- ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC, Metaal |
| Kunststoftype | WPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 74 cm |
| hoogte | 179 x 90 cm |
| Dikte | 3,5 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 15,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2886 |
| Art.-Nr.: | 100360909 |
| EAN: | 4033821056433 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Aansluiting Grijs Zichtscherm Lamellenomheining