TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Aansluiting Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining
Streepvrije privacy mat, horizontaal en verticaal monteerbaar, 74x179 op 90 cm, Art.-Nr.: 100074135 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Aansluiting Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De aansluiting voor het TraumGarten tuinscherm JUMBO WPC Alu-Design is 74 cm breed en 179/90 cm hoog. Het kan indien nodig rechts of links worden gemonteerd. Let alvorens montage van het tuinscherm op de lamellenschikking. Omdat de lamellen van de elementen overlappend worden gemonteerd en daarom verschillend zijn gerangschikt, moet de montage van het hek zich richten naar de montage van het aansluitingselement. Net als bij de rechthoekige elementen zijn de lamellen van het aansluitingselement 10x115 mm groot en hun oppervlak is fijn geribbeld. De dwarsstijlen zijn van aluminium en zijn 15x90 mm groot. Het ondoorzichtige tuinscherm uit robuuste hightech-materialen blijft lang mooi en hoeft nooit geverfd te worden. Een eenvoudige reiniging met water en een spons of een hogedrukspuiter is volledig voldoende!
Het stabiele tuinscherm bestaat uit drie elementen die met elkaar kunnen worden gecombineerd en de bijbehorende poort. Ze bieden een zekere mate van veiligheid en beschermen uw privégebieden tegen nieuwsgierige blikken. Voor montage van het tuinscherm hebt u naar keuze het TraumGarten JUMBO WPC-palen of de TraumGarten metalen palen nodig met paaldragers om op te schroeven of in te betonnen. De tuinschermelementen worden met het TraumGarten roestvrijstalen elementhouder plus, een set van 8 elementhouders aan de palen gemonteerd.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsarm tuinscherm in klassiek design
- hi-tech materiaal van natuurvezels en kunststof
- zeer robuust en weerbestendig
- verticale lamellen van WPC 10x115 mm
- oppervlak WPC-lamellen fijn geribbeld
- overlappend gemonteerd, dubbel roestvrijstalen bout
- dwarsstijlen van aluminium 15x90 mm
- zilvergekleurde, poedergecoate dwarsstijlen
- aansluitingselement gemakkelijk in te korten
- kan rechts of links worden gemonteerd
- onderhoudsarm
- ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC, Metaal |
| Kunststoftype | WPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 74 cm |
| hoogte | 179 x 90 cm |
| Dikte | 3,5 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 15,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2079 |
| Art.-Nr.: | 100074135 |
| EAN: | 4033821031935 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Aansluiting Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining