TraumGarten schutting hout NEO DESIGN grijs open 179x179cm zichtscherm lattenomheining
versterkte frame, open latten, glad geschaafd, Art.-Nr.: 100074334 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting hout NEO DESIGN grijs open 179x179cm zichtscherm lattenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
NEO DESIGN - dat is de moderne, trendy schutting in strak design. De open aangebrachte latten geven het houten scherm een ruim uiterlijk. De glad geschaafde profielen hebben een dikte van 80 x 15 mm. Het stabiele houten frame van de NEO schuttingelementen is een ander overtuigend kwaliteitskenmerk van de houten schutting.
Het hout is technisch gedroogd en voorzien van een open-porieuze beits ter bescherming tegen blauwe schimmel, vergrijzing en weersinvloeden. Desondanks dient u NEO regelmatig met een houtbeits tegen veroudering te behandelen.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig. Kies eenvoudig de geschikte uit het toebehoren.
De schutting-elementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voldoende voor een schuttingelement tot 180 cm.
U heeft gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, hout-typische eigenschappen. Bijvoorbeeld hout neigt tijdens het droogingsproces tot scheurvorming, die geen gevolgen heeft voor de statiek. Daarom vormen hout-typische eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten NEO DESIGN |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 80x15 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 24,95 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1346 |
| Art.-Nr.: | 100074334 |
| EAN: | 4033821036336 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting hout NEO DESIGN grijs open 179x179cm zichtscherm lattenomheining