TraumGarten schutting houtwerk NEO DESIGN Grijs zichtscherm lamellenomheining
versterkte lijst, gesloten latten, glad geschaafd, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074352a Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting houtwerk NEO DESIGN Grijs zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De schutting NEO DESIGN met gesloten lamellen kunt u als opvloering of groottevergelijking element in uw NEO schuttinganlage integreren. Het grijze, trendy hout is voorgbehandeld met een open-porieuze lazuur en de houten lamellen zijn door technische droging tegen blauwe schimmel, vergrauwen en weersinvloeden beschermd.
Afhankelijk van de locatie en zonnestraling dient u uw NEO schuttingelementen toch regelmatig te onderhouden met een houtlazuur.
U heeft zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtsoortische eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheuren die geen enkele invloed op de statica hebben. Daarom vormen houtsoortische eigenschappen geen reclameratuground.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten NEO DESIGN |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm, 179 cm |
| hoogte | 89 cm, 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 95x15 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074352a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting houtwerk NEO DESIGN Grijs zichtscherm lamellenomheining