TraumGarten schutting Hout NEO DESIGN Grijs gaas privacyscherm lamellenomheining
versterkte frame, bovenaan open lamellen, glad geschaafd, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074302a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting Hout NEO DESIGN Grijs gaas privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De NEO Design schutting met de aan de bovenzijde open latten van grijs beits behandeld naaldhout biedt bescherming tegen nieuwsgierige blikken. De moderne houten zichtschutzaun kan met de verschillende NEO zichtschermelementen naar uw persoonlijke smaak worden gecombineerd, of kan als volledige zichtscherminstallatie met de aan de bovenzijde open verlegde latten worden geïnstalleerd.
NEO - dat is modern, rechtlijnig zichtscherm uit open porieus grijs beits behandeld naaldhout na technische droging. Uw NEO schutting is dus beschermd tegen blauwe vlekken, grijswording en weerinvloeden. Desondanks moet u het lattenwerk regelmatig met een houtbeits behandelen.
Voor de montage van de elementen heeft u palen nodig, die u via het zubehör kunt kiezen.
De zichtschuttelementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen.
U heeft zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttype eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld neiging hout in het droogproces naar scheuren, die geen gevolgen voor de statica hebben. Daarom vormen houttypische eigenschappen geen grond voor klachten.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten NEO DESIGN |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 80x15 mm, 95x15 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074302a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting Hout NEO DESIGN Grijs gaas privacyscherm lamellenomheining