Skan Holz Pavillon Nice Leisteengrijs Houten paviljoen
verschillende maten, lamellenhout, Art.-Nr.: 100069691a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
4741
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Nice Leisteengrijs Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Nice Leisteengrijs is een 8-hoek paviljoen van stabiel lijmhout. Het combineert een ruime binnenruimte met een vorm die harmonieus aansluit op het tuinen erfambiance.
Opschroefdraagstukken voor het opschroeven van de palen op een fundering zijn in het bouwpakket inbegrepen. Om het dak duurzaam te beschermen tegen vocht kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het accessoires mee bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen voorzien van nog meer accessoires zoals balustrades, nokkapjes en WPC-vloeren.
| Maat | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 484x484 cm | 20 pakken | 150 cm |
| 557x557 cm | 24 pakken | 180 cm |
| 630x630 cm | 30 pakken | 210 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 484 cm, 557 cm, 630 cm |
| Sokkeldiepte | 484 cm, 557 cm, 630 cm |
| Nokhoogte | 330 cm, 347 cm, 365 cm |
| omsloten ruimte | 52,53 m³, 71,28 m³, 94,25 m³ |
| Binnenvlak | 19,46 m², 25,59 m², 32,78 m² |
| vorm | 8-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Leisteengrijs |
| Serie | Skanholz Nice |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069691a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Nice Leisteengrijs Houten paviljoen