Skan Holz houten paviljoen Nice notenboom houten paviljoen
verschillende afmetingen, gelamineerd hout, Art.-Nr.: 100069201a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
4642
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz houten paviljoen Nice notenboom houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Nice Nussbaum is een 8-hoek paviljoen van stabiel gelameerd hout. Het combineert een ruime binnenruimte met een vorm die harmonisch aansluit op het uiterlijk van tuin en erf.
Opschroefsteunpalen voor het opboren van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak blijvend tegen vocht te beschermen kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren mee bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen met nog meer toebehoren zoals balustrades, nok-kapjes en houtcomposiet-vloeren uitrusten.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 484x484 cm | 20 pakketten | 150 cm |
| 557x557 cm | 24 pakketten | 180 cm |
| 630x630 cm | 30 pakketten | 210 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 484 cm, 557 cm, 630 cm |
| Sokkeldiepte | 484 cm, 557 cm, 630 cm |
| Nokhoogte | 330 cm, 347 cm, 365 cm |
| omsloten ruimte | 52,53 m³, 71,28 m³, 94,25 m³ |
| Binnenvlak | 19,46 m², 25,59 m², 32,78 m² |
| vorm | 8-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Notenboom |
| Serie | Skanholz Nice |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069201a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz houten paviljoen Nice notenboom houten paviljoen