Skan Houtcomposiet Paviljoen Nice Eik Licht Houten paviljoen
verschillende maten, lamineerhout, Art.-Nr.: 100069174a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
4642
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Houtcomposiet Paviljoen Nice Eik Licht Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Nice Eikenhout Licht is een 8-hoekig paviljoen van stabiel gelamineerd hout. Het combineert een ruime binnenruimte met een vorm die harmonisch aansluit bij het uiterlijk van tuin en erf.
Opgeschroefde steunpalen voor het dollen van palen op een fundament zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak blijvend tegen vocht te beschermen, kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren meebastellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen verder uitrusten met toebehoren zoals balustrades, nokkapjes en WPC-vloeren.
| Maat | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 484x484 cm | 20 pakketten | 150 cm |
| 557x557 cm | 24 pakketten | 180 cm |
| 630x630 cm | 30 pakketten | 210 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 484 cm, 557 cm, 630 cm |
| Sokkeldiepte | 484 cm, 557 cm, 630 cm |
| Nokhoogte | 330 cm, 347 cm, 365 cm |
| omsloten ruimte | 52,53 m³, 71,28 m³, 94,25 m³ |
| Binnenvlak | 19,46 m², 25,59 m², 32,78 m² |
| vorm | 8-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Licht Eik |
| Serie | Skanholz Nice |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069174a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Houtcomposiet Paviljoen Nice Eik Licht Houten paviljoen