Parador Vinyl Classic 2030 Eik Royal-wit-gekalkt vinyl vloer landhuis plank
1-Stab Landhuisplanken-optiek, Art.-Nr.: 100002453 Beschrijving
Productinformatie
Parador Vinyl Classic 2030 Eik Royal-wit-gekalkt vinyl vloer landhuis plank Online kopen tegen een voordelige prijs
Vinylvloeren van Parador bieden vloerbedekking voor de meest uiteenlopende eisen. Ze hebben een bijzonder geringe dikte, wat ze bij renovatiewerkzaamheden, waarbij vaak millimeters beslissend zijn, zeer aantrekkelijk maakt. Ze zijn modern, flexibel en stijlvol. De vinylplanken bestaan uit een transparante en slijtvaste UV-coating, die antibacterieel is beschoten om vuil en bacteriën af te weren. Daarna volgt de vinyl-gebruikslaag, die het bedrakte design bedekt en beschermt. Onder het design bevindt zich een dunne dragerlaag, waarop het design is geplakt. De daaropvolgende HDF-dragerplaat met klikverbindingen aan de zijkanten heeft een volledig kantelquellingsschutz om beschadiging van de planken door vocht te voorkomen. De plank wordt afgesloten met een kurk laag, die de ondervloer van de vloer verhoogt. De vinylplanken worden met het Safe-Lock-klicsysteem probleemloos en snel gelegd. Alle vinylvloeren van Parador zijn geschikt voor warmwatervloerverwarming.
De Classic-serie van Parador biedt vloeren die zowel elegant als stijlvast in veel ruimten passen. De designs zijn universeel inzetbaar en bieden alles voor een verheven eis aan vloerbedekking die belastbaar en onderhoudsarm moet zijn.
Het design eik Royal wit gebleekt heeft een klassieke optiek met 1-stab landhuis planken. Het oppervlak is geborsteld om de houtnerf in het design te versterken.
- Lengte: 1207 mm
- Breedte: 216 mm
- Dikte: 9,6 mm
- Pakketinhoud: 1,825 m²
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Classic, Parador Classic 2030 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt, 41-Industrie licht belast, 42-Industrieel matig gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1207 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Dikte | 9,6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel |
| Stijl | levendig |
| kleur | Grijs |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Contrast | middel |
| Opbouw | op HDF-drager, met geluidsdemping |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 18,33 |
| HAN | 1513465 |
| Art.-Nr.: | 100002453 |
| EAN: | 4014809160410 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Vinyl Classic 2030 Eik Royal-wit-gekalkt vinyl vloer landhuis plank