Parador Vinyl Classic 2030 Altholz-geweißt Vinylivloer Landhausdiele
1-Stab Landhuisplanken-optiek, Art.-Nr.: 100002475 Beschrijving
Productinformatie
Parador Vinyl Classic 2030 Altholz-geweißt Vinylivloer Landhausdiele Online kopen tegen een voordelige prijs
Vinyl vloeren van Parador bieden vloerbedekking voor uiteenlopende eisen. Ze hebben een bijzonder geringe dikte, wat ze bij renovatiewerkzaamheden, waarbij vaak millimeters doorslaggevend zijn, zeer aantrekkelijk maakt. Ze zijn modern, flexibel en stijlvol. De vinyl planken bestaan uit een transparante en slijtvaste UV-coating, welke antibacterieel gecoat is om vuil en bacteriën af te stoten. Vervolgens volgt de vinyl-nutzlaag, welke het bedrukte decor bedekt en beschermt. Onder het decor bevindt zich een dunne dragerlaag, waarop het decor is gelijmd. De daaropvolgende HDF-dragerplaat met klik-verbinders aan de zijkanten heeft een rondom-kantenquellingsbeveiliging om zo beschadiging van de platen bij vochtigheid te voorkomen. Afgewerkt wordt de plank met een kurklaag, welke de contactgeluidisolatie van de vloer verhoogt. De vinyl planken worden met het Safe-Lock-klik-systeem probleemsloos en snel gelegd. Alle vinyl vloeren van Parador zijn geschikt voor warmwatervloerverwarming.
De serie Classic van Parador biedt vloeren die zowel elegant als stijlzeker in veel ruimten passen. De ontwerpen zijn universeel inzetbaar en bieden alles voor een verheven eis bij vloerbekleding, die ook belastbaar en onderhoudsvriendelijk moeten zijn.
Het ontwerp Oud hout gebleekt heeft een klassieke 1-plank landhuisplanken optiek. Het oppervlak is naar een natuurlijke houtstructuur nagemaakt, wat de vloer zeer natuurlijk en authentiek doet ogen. De planken hebben een wit ontwerp met een zeer sterke nerf en een afgenut oogend oppervlak.
Productdetails- Lengte: 1207 mm
- Breedte: 216 mm
- Dikte: 9,6 mm
- Pakketinhoud: 1,825 m²
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Classic, Parador Classic 2030 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt, 41-Industrie licht belast, 42-Industrieel matig gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1207 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Dikte | 9,6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel |
| Stijl | levendig |
| kleur | Grijsbeige |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | Licht |
| Opbouw | op HDF-drager, met geluidsdemping |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 18,33 |
| HAN | 1513466 |
| Art.-Nr.: | 100002475 |
| EAN: | 4014809160427 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Vinyl Classic 2030 Altholz-geweißt Vinylivloer Landhausdiele