Parador Vinyl Classic 2030 Eik-geslepen vinyl vloer landhuisplank
1-Stab Landhuisplanken-optiek, Art.-Nr.: 100002486 Beschrijving
Productinformatie
Parador Vinyl Classic 2030 Eik-geslepen vinyl vloer landhuisplank Online kopen tegen een voordelige prijs
Vinylevloeren van Parador bieden vloerbedekking voor de meest uiteenlopende wensen. Ze hebben een bijzonder geringe dikte, waardoor ze bij renovatiewerkzaamheden, waar vaak millimeters doorslaggevend zijn, zeer aantrekkelijk zijn. Ze zijn modern, flexibel en stijlvol. De vinylplanken bestaan uit een transparante en slijtvaste UV-verhardigingslaag, welke antibacterieel is gecoat om vuil en bacteriën af te weren. Daarna volgt de vinyl-gebruikslaag, welke het bedruckte decor afsluit en beschermt. Onder het decor bevindt zich een dunne dragerlaag, waarop het decor is geplakt. De daarop volgende HDF-dragerplaat met klik-connectoren aan de zijden heeft een alomvattende kantschwellingbeveiliging om beschadiging van de platen bij vocht te voorkomen. De plank wordt afgewerkt met een kurk laag, welke de geluidsdamping van de vloer verhoogt. De vinylplanken worden met het Safe-Lock-klik-systeem probleemloos en snel gelegd. Alle vinylevloeren van Parador zijn geschikt voor warmwatervloerverwarming.
De serie Classic van Parador biedt vloeren die zowel elegant als stijlvast in veel ruimten passen. De ontwerpen zijn universeel inzetbaar en bieden alles voor een verheven eis bij vloerbedekking, die ook belastbaar en onderhoudsvriendelijk moet zijn.
Het design eik geslepen heeft een klassieke 1-strips landhuisplanken uitstraling. Het oppervlak is naar natuurlijke houtstructuur gemaakt, waardoor de vloer zeer natuurlijk en echt oogt. De planken hebben een lichtbruin design.
Productdetails- Lengte: 1207 mm
- Breedte: 216 mm
- Dikte: 9,6 mm
- Pakketinhoud: 1,825 m²
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Classic, Parador Classic 2030 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 21-Woonruimte gering belast, 22-woonruimte matig belast, 23-woonruimte intensief gebruikt, 31-Bedrijf licht gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt, 41-Industrie licht belast, 42-Industrieel matig gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1207 mm |
| Breedte | 216 mm |
| Dikte | 9,6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel |
| Stijl | rustiek |
| kleur | Lichtbruin |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Contrast | middel |
| Opbouw | op HDF-drager, met geluidsdemping |
| VOC-label (Emissie) | A |
| Gewicht | 18,33 |
| HAN | 1442052 |
| Art.-Nr.: | 100002486 |
| EAN: | 4014809145042 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador Vinyl Classic 2030 Eik-geslepen vinyl vloer landhuisplank