NATURinFORM WPC-terrasplank 21x140 mm DE KERNIGE terrabraun massief
natuurlijke houtuistraling, voetvrij, Art.-Nr.: 100422255a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 21x140 mm DE KERNIGE terrabraun massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplanken DIE KERNIGE terrabruin van NATURinFORM overtuigen door de hoogwaardige mengsel. Deze planken bestaan uit 70% dennen- en dennenvezels uit Duitse bossen en 30% kunststofgranulaat.
Het houtgehalte zorgt voor het natuurlijke uiterlijk en het kunststofgehalte garandeert de weerbestendigheid, onderhoudsarmte en kleurachtheid. Want de kleur rijpt binnen 6 maanden en bereikt vervolgens haar definitieve, blijvende kleur.
DIE KERNIGE is een massieve plank die zeer weerstandsvast en belastbaar is. Het plankenoppervlak is aan één zijde fijn geribd en aan de andere zijde voorzien van een edele, geborstelde houtnerf. U kunt ter plaatse bepalen welk van deze twee oppervlakken u tijdens de leggen naar boven wilt hebben.
Voor het leggen van 1 m² WPC-terrasplanken hebt u nodig: 7 strekkende meter terrasplanken; 2,5-3 meter basisprofiel en 16 roestvrijstalen clips en schroeven. Dit alles vindt u in onze accessoiremodule.
- Slip-resistentie: R12/klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC gecertificeerd
- Made in Germany
- Inlandse houtvezel
- eenvoudige montage
- onderhoudsarm
Bij ons kunt u de plank ook als maatwerk bestellen, dat bespaart tijd en u hoeft zich alleen nog om de leggen bekommeren.
Wij verzoeken u erop te letten dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij maatwerk lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal bewerkt worden, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/kiezelondergrund voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorheen groeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberblokjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de instelling van de onderconstructie en verbeteren zij het stapcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legende richting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het best aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin voor. Terrasplanken worden vooral met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
DilatatievuigOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na de leggen. Daarom wordt een dilatatievuig naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE KERNIGE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,2 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11, Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Terra |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422255a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 21x140 mm DE KERNIGE terrabraun massief