NATURinFORM houtcomposiet terrasplank 21x139mm DE KERNIGE antraciet massief grijs donker
natuurlijke houtlook, veilig blootvoets, Art.-Nr.: 100064326a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM houtcomposiet terrasplank 21x139mm DE KERNIGE antraciet massief grijs donker Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplanken DIE KERNIGE anthrazit van NATURinFORM overtuigen door de hoogwaardige materiaalmengeling. Deze planken bestaan uit 70 % den- en dennenvezels uit Duitse bossen en 30 % kunststofgranulaat.
Het houtgehalte zorgt voor het natuurlijke uiterlijk en het kunststofgehalte garandeert de weerbestendigheid, onderhoudsvriendelijkheid en kleurechtheid. Want de kleur rijpt binnen 6 maanden en bereikt dan zijn definitieve, blijvende kleurstelling.
DIE KERNIGE is een massieve plank die zeer weerstandsvast en belastbaar is. Het oppervlak van de planken is aan de ene kant fijn geribbeld en aan de andere kant voorzien van een edele, geborstelde houtnerf. U kunt ter plaatse beslissen welk van de twee oppervlakken u bij het leggen naar boven wilt hebben.
Voor het leggen van 1 m² WPC-terrasplanken hebt u nodig: 7 lfm terrasplanken; 2,5-3 meter basisprofiel en 16 roestvrijstalen clips en schroeven. Dit alles vindt u in onze accessoiremodule.
- Antislip: R12/klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC-gecertificeerd
- Gemaakt in Duitsland
- Inheemse houtvezel
- eenvoudige montage
- onderhoudsvriendelijk
Bij ons kunt u de plank ook als individuele snede bestellen, dit bespaart tijd en u hoeft zich alleen nog maar om de leggen bezig te houden.
Wij verzoeken u erop te letten dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij de snede, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/kiezelondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberblokjes worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het uitlijnen van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageblokjes bevestigd. Montageblokjes hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzettingsfugeOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minstens 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE KERNIGE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,2 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11, Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064326a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM houtcomposiet terrasplank 21x139mm DE KERNIGE antraciet massief grijs donker