NATURinFORM houtcomposiet-terrasplank 21x139mm DEGRANULAIRE grijs massief
natuurlijke houtlook, blotevoets vriendelijk, Art.-Nr.: 100064343a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM houtcomposiet-terrasplank 21x139mm DEGRANULAIRE grijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De wpc-terrasplanken DIE KERNIGE Grau van NATURinFORM overtuigen door de hoogwaardige materiaalmenging. Deze planken bestaan uit 70 % dennen- en sparrenvezel uit Duitse bossen en 30 % kunststofgranulaat.
Het houtgedeelte zorgt voor de natuurlijke uitstraling en het kunststofgedeelte garandeert de weerbestendigheid, onderhoudsarmoede en kleurechtheid. De kleur rijpt binnen 6 maanden en bereikt dan zijn definitieve, blijvende kleurontwerp.
DIE KERNIGE is een massieve plank, die zeer weerstandsvast en belastbaar is. Het plankenoppervlak is aan één zijde fijn gegroefd en aan de andere zijde voorzien van een edel geborsteld houtnerf. U kunt ter plaatse bepalen welke van de twee oppervlakken u bij de installatie naar boven wilt hebben.
Voor het leggen van 1 m² wpc-terrasplanken hebt u nodig: 7 lopen meter terrasplanken, 2,5–3 meter basisprofiel en 16 roestvrijstalen clips en schroeven. Dit alles vindt u in onze accessoiresmodule.
Voordelen van NATURinFORM:
- Antislipwerking: R12/Klasse C
- Duurzaamheidsklasse 1 (zeer duurzaam)
- PEFC gecertificeerd
- Made in Germany
- Inheemse houtvezels
- Gemakkelijke montage
- Onderhoudsarm
Bij ons kunt u de plank ook als individuele maatsnit bestellen. Dit bespaart tijd en u hoeft zich alleen nog maar met de installatie bezig te houden.
Let op: Bij alle terrasplanken – zowel bij standaardlengtes als bij maatsnit – kunnen lengtetoleranties van +0 tot +30 mm optreden. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Installatiehandleiding (technische tekening):

- Zand-/grindmengsel
- Onkruidmat: Een onkruidmat op een zand-/grindfundament voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
- Betonplaten: Leggen met een onderlinge afstand van 40–60 cm.
- Rubberkussentjes: Rubberkussentjes worden onder de onderconstructie van het terras gelegd en voorkomen stilstaand water. Ze helpen bij het instellen en verbeteren het loopcomfort. Meer informatie over terrasplanken.
- Onderconstructie: Wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken gelegd.
- Terrasprank: Begin aan de huismuur en werk in de richting van de tuin. De planken worden bij voorkeur met montagesteun bevestigd. Zo blijft de bevestiging onzichtbaar en de voegafstanden uniform.
- Uitzettingsfuug: Omdat wpc-terrasplanken voor 50–90 % uit hout bestaan, werken zij ook na de leggen. Een uitzettingsfuug van minimaal 2 cm naar de huismuur wordt aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "wpc-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE KERNIGE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 3,2 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geborsteld, gegroefd |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11, Klasse R12 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064343a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM houtcomposiet-terrasplank 21x139mm DEGRANULAIRE grijs massief