NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140mm DE SLIMME grijs massief
Nulgradplanken, antislip, Art.-Nr.: 100064327a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140mm DE SLIMME grijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De wpc-terrasplank DIE SMARTE is de eerste nulgradsmassieve plank van NATURinFORM. De bovenkant van deze plank is licht gewelfd, zodat vocht gemakkelijk van het oppervlak kan afvloeien. Hierdoor is het mogelijk om een terras zonder helling aan te leggen, wat normaal nodig is om water te voorkomen.
De wpc-planken zijn door het kunststofgehalte in de materiaalsamenstelling over het algemeen zeer weerbestendig en onderhoudsvriendelijk. Het houtgedeelte zorgt voor een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het oppervlak antislip en bijzonder voetvrij, omdat er geen splinters afbreken. Door de natuurlijke bestanddelen in het materiaal vindt in de eerste 6 maanden een rijpingsproces plaats, dat uiteindelijk tot de definitieve en blijvende kleur van de planken leidt.
- ook bij vocht antislip
- gemakkelijk te verleggen en onderhouden
- Made in Germany
- kan zonder helling worden aangelegd
- vrij van tropenhout, hout uit duurzaam bosbeheer
- voetvrij en splintervrij
Wij wijzen u erop dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij de afsnijding lengtetoleranties van +0 tot +30 mm voorkomen. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn ook mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimeterbereich liggen.
Een onkruidmat op een zand-/kiesondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Aangelegd in een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de instelling van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere verlegrrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een uniform voegafstand ontstaat.
UitzettingsnurfOmdat wpc-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het aanleggen. Daarom wordt een uitzettingsnurf naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "wpc-terrasplanken aanleggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,8 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, ungebürstet |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Draagvermogen | 400 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | 0,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064327a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140mm DE SLIMME grijs massief