NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140mm DE SLIMME antraciet massief
Nul-graden-plank, anti-slip, Art.-Nr.: 100064426a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140mm DE SLIMME antraciet massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE SMARTE is de eerste nul-graden massieve plank van NATURinFORM. De bovenkant van deze plank is licht gewelfd, zodat vocht eenvoudig van het oppervlak kan afvloeien. Daardoor is het mogelijk om een terras zonder helling aan te leggen, wat normaal nodig is om waterstauw te voorkomen.
De WPC-planken zijn vanwege het kunststofgehalte in de materiaalmenging over het algemeen zeer weerbestendig en onderhoudsvriendelijk. Het houtgehalte zorgt voor een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het oppervlak anti-slip en bijzonder voetvrij, omdat er geen splinters loslaten. Vanwege de natuurlijke componenten in het materiaal vindt in de eerste 6 maanden een rijpingsproces plaats, dat uiteindelijk leidt tot de uiteindelijke en blijvende kleur van de planken.
- ook bij vocht anti-slip
- gemakkelijk aan te leggen en onderhoudsvriendelijk
- Made in Germany
- kan zonder helling worden aangelegd
- tropenhouttvrij, hout uit duurzaam bosbeheer
- voetvrij en splintervrij
We verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het snijden, lengteverdraagzaamheden van +0 tot +30 mm zijn. Maatvertragingen in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgaat groeien.
Aanleggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water op de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de afstelling van de onderconstructie en verbeteren het stapcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere aanlegrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het best aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montagedraadiemen bevestigd. Montagedraadiemen hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
DilatatievoegOmdat WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het aanleggen. Daarom wordt een dilatatievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC-terrasplanken aanleggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,8 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, ungebürstet |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Draagvermogen | 400 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Antraciet |
| Gewicht | 0,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100064426a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 19x140mm DE SLIMME antraciet massief