NATURinFORM wpc-terrasplank 19x139 mm DE SLIMME terrabruin massief
Nulgradenplank, anti-slip, Art.-Nr.: 100422262a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 19x139 mm DE SLIMME terrabruin massief Online kopen tegen een voordelige prijs
De WPC-terrasplank DIE SMARTE is de eerste nulgradsmassieve plank van NATURinFORM. De bovenkant van deze plank is licht gewelfd, zodat vocht heel gemakkelijk van het oppervlak kan afvloeien. Dit maakt het mogelijk een terras zonder helling aan te leggen, wat anders nodig is om wateroverstuwing te voorkomen.
De WPC-planken zijn vanwege het kunststofgehalte in de materiaalsamenstelling over het algemeen zeer weerbestendig en onderhoudsvriendelijk. Het houtgehalte zorgt voor een natuurlijk uiterlijk. Bovendien is het oppervlak antislip en bijzonder bakvoetvriendelijk, omdat geen splinters losraken. Door de natuurlijke onderdelen in het materiaal vindt er in de eerste 6 maanden een rijpingsproces plaats, dat uiteindelijk leidt tot de eindgeldige en blijvende kleur van de planken.
Productvoordelen:- ook bij vocht antislip
- gemakkelijk aan te leggen en onderhoudsvriendelijk
- Made in Germany
- kan zonder helling worden aangelegd
- tropenhoutvri, hout uit duurzaam bosbeheer
- bakvoetvriendelijk en splittervrij
Wij verzoeken u op te merken, dat bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het snijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm voorkomen. Maattoleranties in breedte en dikte (-3 mm tot +2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE SMARTE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 139 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m² |
| Gewicht | 2,8 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, ungebürstet |
| Inbouwhelling | 0 % |
| Draagvermogen | 400 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Terra |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422262a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 19x139 mm DE SLIMME terrabruin massief