HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Flavia puro authentic
Robuust, waterbestendig en gezond – ideaal voor veelzijdige toepassingen, met Top-Connect-kliksysteem, Art.-Nr.: 100561502a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
78
,
95
€
36,89 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Flavia puro authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
Het HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Flavia puro authentic imponeren door hun XL-lange planken in het formaat 2200x243 mm, die elke ruimte een ruim en modern aanzien geven. Dankzij Aqua-Resist-dragerplaat is de vloer waterbestendig en daarom ook voor keuken, badkamer of hal uitermate geschikt. Het matte oppervlak en de 4-zijdige V-voeg onderstrepen het authentieke uiterlijk en geven de vloer het karakter van een hoogwaardig houten dielenvloer.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor vochtige ruimten: Aqua-Resist-technologie beschermt betrouwbaar tegen opwellend vocht.
- Maximale belastbaarheid: Gebruiksklasse 23/33, slijtageklasse AC6 – ook voor sterk bezochte commerciële oppervlakken.
- Exclusief XL-formaat: 2200x243 mm lange planken voor royale ruimteinrichting.
- Natuurlijk design: Decor Eik landhuis dielenvloer Flavia puro authentic met mat oppervlak en 4-zijdige afschuining voor realistisch uiterlijk.
- Duurzaam & onderhoudsvriendelijk: Microbekrast bestendig, ongunstig voor velokken en antistatisch.
- Drie varianten verkrijgbaar:
– Standaard 8 mm: Zonder geïntegreerde isolatieonderlaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Ca. 18 dB stapgeluidsreductie en ongeveer 30 % minder ruimtegalm – ideaal voor woonruimten.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Tot 60 % minder ruimtegalm – optimaal voor kantoren of meergezinswoningen. - Eenvoudige leggen: Met het Top-Connect-systeem lijmloos en nauwkeurig legbaar.
- Woonvaardig: Lage formaldehydegehalte, laag VOC-gehalte en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua Gran Via is de perfecte keuze voor iedereen die ruimtelijkheid, weerstand en waterdichte veiligheid in één vloer wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Licht |
| kleur | Puro |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 243 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561502a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Flavia puro authentic