HARO-laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza natuur authentic
Vochtbestendige laminaatvloer in groot formaat – robuust en onderhoudsvriendelijk, Art.-Nr.: 100561546a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
64
,
95
€
24,24 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO-laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza natuur authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza naturel authentic impresioneert met langplanken in XL-formaat van 2200x243 mm, die elke ruimte een ruim en modern uiterlijk geven. Dankzij de Aqua-Resist-dragerplaat is de vloer waterbestendig en dus ook perfect geschikt voor keuken, badkamer of gang. Het matte oppervlak en de 4-zijdige V-voeg onderstrepen de authentieke uitstraling en geven de vloer het karakter van een hoogwaardige houten dielenbodem.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor vochtige ruimten: Aqua-Resist-technologie beschermt betrouwbaar tegen opzwellende vocht.
- Maximale belastbaarheid: Gebruiksklasse 23/33, slijtageklasse AC6 – ook voor sterk frequenteerde commerciële vloeren.
- Exclusief XL-formaat: 2200x243 mm langplanken voor ruime ruimteindeling.
- Natuurlijk design: Decor Eik Eleganza naturel authentic met mat oppervlak en 4-zijdige afschuining voor realistische uitstraling.
- Duurzaam & onderhoudsvriendelijk: Microkerfsbestendig, vlekkenbestendig en antistatisch.
- Drie varianten beschikbaar:
– Standaard 8 mm: Zonder geïntegreerde isolatielaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Ca. 18 dB stapgeluidreductie en ongeveer 30 % minder ruimtegalm – ideaal voor woonruimten.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Tot 60 % minder ruimtegalm – optimaal voor kantoren of meergezinswoningstallen. - Eenvoudige leggging: Met het Top Connect-systeem lijmloos en nauwkeurig legbaar.
- Gezond wonen: Formaldehydarm, VOC-arm en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua Gran Via is de perfecte keuze voor iedereen die ruimtelijkheid, weerbaarheid en waterdichte veiligheid in één vloer wil verenigen.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | middel |
| kleur | Natuur |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 243 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561546a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO-laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza natuur authentic