HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza puro authentic
Exclusief XL-plankenformaat voor een ruim ruimtelijk effect en moderne woonconcepten, met Top-Connect-kliksysteem, Art.-Nr.: 100561547a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
64
,
95
€
24,24 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza puro authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V eik Eleganza puro authentic imponeren door de XL-lange planken in het formaat 2200x243 mm, die elke ruimte een ruim en modern uitstraling geven. Dankzij de Aqua-Resist-drager is de vloer waterbestendig en daarom ook perfect geschikt voor keuken, badkamer of gang. Het matte oppervlak en de 4-zijdige V-voeg onderstrepen het authentieke uiterlijk en geven de vloer het karakter van een hoogwaardige houten planken vloer.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor natte ruimtes: Aqua-Resist-technologie beschermt betrouwbaar tegen opzwellende vochtigheid.
- Maximale belastbaarheid: Gebruiksklasse 23/33, slijtageresistentieklasse AC6 – ook geschikt voor sterk frequenteerde bedrijfsruimtes.
- Exclusief XL-formaat: 2200x243 mm lange planken voor ruime ruimteinrichting.
- Natuurlijk design: Decor eik Eleganza puro authentic met mat oppervlak en 4-zijdige afschuining voor realistisch uiterlijk.
- Duurzaam & onderhoudsvriendelijk: Krasvast, vlekbestendig en antistatisch.
- Drie varianten beschikbaar:
– Standaard 8 mm: Zonder geïntegreerde isolatielaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Ca. 18 dB stapgeluidvermindering en rond 30 % minder ruimtegalm – ideaal voor woonruimtes.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Tot 60 % minder ruimtegalm – optimaal voor kantoren of meergezinswoningen. - Eenvoudige leggen: Met het Top Connect-systeem zonder lijm en nauwkeurig te leggen.
- Gezond wonen: Laag in formaldehyden, laag in vluchtige organische stoffen en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua Gran Via is de perfecte keuze voor iedereen die ruimheid, weerbaarheid en waterdichte veiligheid in één vloer wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Licht |
| kleur | Puro |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 243 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561547a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Laminaat TRITTY 200 Aqua TC Gran Via 4V Eik Eleganza puro authentic