HARO laminaat Landhuisplank TRITTY 200 Aqua TC 4V Acacia Vario authentic soft
Extreem weerstandsvatbare laminaatvloer, geschikt voor zware belasting, Art.-Nr.: 100561490a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
73
,
95
€
37,35 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO laminaat Landhuisplank TRITTY 200 Aqua TC 4V Acacia Vario authentic soft Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Laminaat Landhuis plank TRITTY 200 Aqua TC 4V Acacia Vario authentic soft combineert modern design met de hoogste functionaliteit. Het formaat 1282x193 mm geeft ruimten een ruim effect, terwijl de Aqua-Resist-draagraag de vloer geschikt maakt voor vochtige ruimten – perfect voor keuken, badkamer of hal.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor vochtige ruimten: Aqua-Resist-draagraag beschermt tegen opzwellende vocht.
- Sterk belastbaar: Gebruiksklasse 23/33, slijtageresistentie AC6 – ook voor sterk belaste bedrijfsruimten.
- Exclusief formaat: 1282x193 mm voor modern binnenontwerp.
- Natuurlijk uiterlijk: Decor Acacia Vario authentic soft met matglad oppervlak en 4-zijdige V-voeg.
- Onderhoudsvriendelijk & duurzaam: Micro-kratvrij, vlekkenbestendig en antistatisch.
- Drie uitvoeringen verkrijgbaar:
– Standaard 8 mm: Klassieke uitvoering zonder isolatieonderlaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Geïntegreerde isolatieonderlaag voor ca. 18 dB stapgeluidvermindering en ongeveer 30 % minder ruimtegal – ideaal voor appartementen en woonruimten.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Speciale onderlaag voor tot 60 % minder ruimtegal – optimaal voor meergezinswoningen, kantoren of geluidsgevoelige omgevingen. - Eenvoudige leggen: Met het Top-Connect-systeem snel en lijmvrij legbaar.
- Gezonde woning: VOC-arm, formaldehydearm en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua is dus een vloerbedekking voor iedereen die watervastheid, robuustheid en verbeterde geluidsisolatie wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Acacia |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Donker |
| kleur | Donkerbruin |
| Lengte | 1282 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561490a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO laminaat Landhuisplank TRITTY 200 Aqua TC 4V Acacia Vario authentic soft