HARO laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V Zilverahorn Vario authentic soft
Hochwaardig laminaatvloer met Aqua-Resist-technologie voor keuken en badkamer, Art.-Nr.: 100561484a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
45
,
95
€
23,21 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V Zilverahorn Vario authentic soft Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Laminaat Landhuis plank TRITTY 200 Aqua TC 4V Zilvereik Vario authentic soft combineert modern design met de hoogste functionaliteit. Het formaat 1282x193 mm geeft ruimtes een ruim aanzien, terwijl de Aqua-Resist dragerplaat de vloer geschikt maakt voor natte ruimtes – perfect voor keuken, badkamer of gang.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor natte ruimtes: Aqua-Resist dragerplaat beschermt tegen opzwellende vochtigheid.
- Sterk belastbaar: Gebruiksklasse 23/33, slijtageresistentieklasse AC6 – ook voor sterk belaste bedrijfsruimtes.
- Exclusief formaat: 1282x193 mm voor modern ruimteontwerp.
- Natuurlijke uitstraling: Decor zilvereik Vario authentic soft, met matte oppervlak en 4-zijdige V-voeg.
- Onderhoudsvriendelijk & duurzaam: Microskrast bestendig, vlekkenbestendig en antistatisch.
- Drie uitvoeringen beschikbaar:
– Standaard 8 mm: Klassieke uitvoering zonder isolatieonderlaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Geïntegreerde isolatieonderlaag voor ca. 18 dB stapgeluidverlaging en ongeveer 30 % minder ruis – ideaal voor appartementen en woonruimtes.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Speciale onderlaag voor tot 60 % minder ruis – optimaal voor meergezinswoningen, kantoren of geluidsgevoelige omgevingen. - Gemakkelijk leggen: Met het Top-Connect-systeem snel en zonder lijm te leggen.
- Woonvriendelijk: ARM-arm, formaldehydearm en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua is dus een vloerbedekking voor iedereen die waterbestendigheid, robuustheid en verbeterde geluidsisolatie wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Esdoorn |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Licht |
| kleur | Zilverahorn |
| Lengte | 1282 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561484a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V Zilverahorn Vario authentic soft