HARO laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V nooteboom Vario authentic soft
Robuuste vloerbedekking in 1282x193 mm - ideaal voor woon- en bedrijfsruimten, Art.-Nr.: 100561481a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
50
,
95
€
25,73 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V nooteboom Vario authentic soft Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Laminaat Landhuis plank TRITTY 200 Aqua TC 4V Nooteboom Vario authentic soft combineert modern design met hoogste functionaliteit. Het formaat 1282x193 mm geeft ruimtes een ruim effect, terwijl de Aqua-Resist dragerplaat de vloer geschikt maakt voor natte ruimtes – perfect voor keuken, badkamer of gang.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor natte ruimtes: Aqua-Resist dragerplaat beschermt tegen opzwellende vocht.
- Sterk belastbaar: Gebruiksklasse 23/33, slijtageklasse AC6 – ook voor sterk belaste bedrijfsruimtes.
- Exclusief formaat: 1282x193 mm voor modern binnenontwerp.
- Natuurlijke uitstraling: Decor Nooteboom Vario authentic soft met matte oppervlak en 4-zijdige V-voeg.
- Onderhoudsvriendelijk & duurzaam: Microkerfsbestendig, vlekkenbestendig en antistatisch.
- Drie uitvoeringen verkrijgbaar:
– Standaard 8 mm: Klassieke uitvoering zonder isolatieonderlaag.
– Met Silent Pro ca. 10 mm: Geïntegreerde isolatieonderlaag voor ca. 18 dB stapgeluidreductie en ongeveer 30 % minder ruis – ideaal voor appartementen en woonruimtes.
– Met Silent CT ca. 10 mm: Speciale onderlaag voor tot 60 % minder ruis – optimaal voor meergezinswoningen, kantoren of geluidsgevoelige omgevingen. - Eenvoudige leggen: Met het Top-Connect-systeem snel en zonder lijm legbaar.
- Gezond wonen: Laag VOC, laag formaldehyde en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua is daarom een vloerbedekking voor iedereen die waterbestendigheid, robuustheid en verbeterde geluidsisolatie wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Noten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Donker |
| kleur | Donkerbruin |
| Lengte | 1282 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561481a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V nooteboom Vario authentic soft