GroJa Solid Steekzaun Schutting Bi-Color Zand Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Bouwsysteem uit 12 vullingen, 180x180x1,9 cm, inclusief afwerkingsprofiel en afstandsstuk-set, Art.-Nr.: 100422619 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Bi-Color Zand Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid steekzaun valt op door zijn elegante uitstraling en overtuigt met onderhoudsgemak en duurzaamheid. Gemaakt van duurzaam BPC (Bamboe Plastic Composite) biedt deze schutting een moderne en stijlvolle oplossing voor uw tuinontwerp. Het klassieke steekzaunsysteem van GroJa biedt door de grote kleurkeuze en het gemakkelijk te bewerken materiaal vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden. De 180x180x1,9 cm grote elementen kunnen met standaard houtbewerkingswerktuigen op elk gewenst formaat worden ingekort, wat een groot ontwerpvoordeel biedt. Of modern of traditioneel, de GroJa Solid steekzaun past zich aan elke bouwstijl aan.
De schutting overtuigt door zijn onderhoudsgemak en duurzaamheid. De uit 12 gemakkelijk in te korten vullingen bestaande hekwerkelementen bieden u het grote voordeel dat u uw schutting exact naar uw voorstellingen kunt ontwerpen. Of u nu een moderne of klassieke look prefereert, met deze schutting zijn uw creatieve mogelijkheden grenzeloos. Het is perfect geschikt voor gebruik in de tuin of op het terrein. Het biedt niet alleen privacy, maar ook bescherming tegen wind en nieuwsgierige blikken. Door zijn robuuste constructie en het gebruik van duurzaam BPC-materiaal is het ideaal voor langdurig buitengebruik. Als u op zoek bent naar een moderne, veelzijdige en eenvoudig te installeren schutting die overtuigt door duurzaamheid, design en functionaliteit, dan is de GroJa Solid steekzaun de perfecte keuze voor u.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa Basic Line naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een speciaal uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC Composite: Milieuvriendelijk en duurzaam
- Elegant uiterlijk: Onderhoudsarm en duurzaam
- Veelzijdige combinatiemogelijkheden: Grote kleurkeuze en aanpasbare afmetingen
- Tweezijdig identiek uiterlijk: Esthetisch aantrekkelijk van beide zijden
- Eenvoudig steeksysteem: Verschillende modelvarianten voor elke bouwstijl
- Compleet bouwpakket: Inclusief adapterlijsten en afwerkingsprofiel
- Afmetingen: 180x180x1,9 cm voor veelzijdige toepassingen
Opmerking: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een soepele montage raden wij u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 50,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210717141100010 |
| Art.-Nr.: | 100422619 |
| EAN: | 4250260961320 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 12 Vullingen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- Afstandsstuk-Set