GroJa Solid Steekzaun Schutting Terra Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Bouwsysteem uit 12 vullingen, 180x180x1,9 cm, inclusief afwerkingsprofiel en afstandsstuk-set, Art.-Nr.: 100422618 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Steekzaun Schutting Terra Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid steekzaun valt op door zijn elegante uiterlijkse en overtuigt met onderhoudsvriendelijkheid en slijtvastheid. Gemaakt van duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite), biedt deze hekwerk een moderne en stijlvolle oplossing voor uw tuinontwerp. Het klassieke steekzaunsysteem van GroJa biedt door de grote kleurenkeuze en het gemakkelijk te bewerken materiaal nagenoeg onbeperkte combinatiemogelijkheden. De 180x180x1,9 cm grote elementen kunnen met standaard houtbewerkingsgerechtschap op elk gewenst formaat worden ingekort, wat een groot voordeel voor de vormgeving biedt. Of modern of traditioneel, de GroJa Solid steekzaun past zich aan elk bouwstijl aan.
De schutting overtuigt door onderhoudsvriendelijkheid en slijtvastheid. De hekelemenenten, bestaande uit 12 gemakkelijk in te korten vullingen, bieden u het grote voordeel dat u uw zichtscherm precies naar uw wensen kunt vormgeven. Of u nu een modern of klassiek uiterlijkse verkiest, met deze schutting zijn uw mogelijkheden onbeperkt. Het is ideaal geschikt voor gebruik in tuin of erf. Het biedt niet alleen privacy, maar ook bescherming tegen wind en nieuwsgierige blikken. Door de robuuste constructie en het gebruik van duurzaam BPC-materiaal is het ideaal voor langdurig buitengebruik. Als u op zoek bent naar een moderne, veelzijdige en gemakkelijk te installeren schutting die overtuigt door duurzaamheid, ontwerp en functionaliteit, dan is de GroJa Solid steekzaun de perfecte keuze voor u.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte gestaltingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa Basic Line naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos combineren. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC Composite: Milieuvriendelijk en duurzaam
- Elegant uiterlijkse: Onderhoudsvriendelijk en slijtvast
- Veelzijdige combinatiemogelijkheden: Grote kleurenkeuze en aanpasbare afmetingen
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Esthetisch aantrekkelijk van beide kanten
- Eenvoudig steeksysteem: Verschillende modelvarianten voor elke bouwstijl
- Compleet bouwpakket: Inclusief adapterlijsten en afwerkingsprofiel
- Afmetingen: 180x180x1,9 cm voor veelzijdige inzetmogelijkheden
Let op alstublieft: De afgebeelde schuttingpalen zijn niet in de levering inbegrepen. Voor een vlotte montage raden wij aan de passende schuttingpalen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Terra |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 50,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210717111910010 |
| Art.-Nr.: | 100422618 |
| EAN: | 4250260961313 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 12 Vullingen
- Afwerkingsprofiel (Anthrazit DB 703)
- Afstandsstuk-Set