GroJa Solid steekzaun privacy hek antracietgrijs privacyscherm steekzaun lamellenomheining
Bouwsysteem uit 12 vullingen, 180x180x1,9 cm, inclusief afwerkingsprofiel en afstandsstuk-set, Art.-Nr.: 100422620 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid steekzaun privacy hek antracietgrijs privacyscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid steekzaun valt op door zijn elegante uitstraling en overtuigt met gebruiksgemak en duurzaamheid. Gemaakt van duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite), biedt dit hek een moderne en stijlvolle oplossing voor uw tuinontwerp. Het klassieke steekzaunsysteem van GroJa biedt door de grote kleurkeuze en het gemakkelijk te bewerken materiaal vrijwel onbeperkte combinatiemogelijkheden. De 180x180x1,9 cm grote elementen kunnen met standaard houtwerktuigen op elke gewenste maat worden ingekort, wat een groot ontwerpsvoordeel biedt. Of modern of traditioneel, de GroJa Solid steekzaun past zich aan elke bouwstijl aan.
De schutting overtuigt door gebruiksgemak en duurzaamheid. De hekelementen die uit 12 gemakkelijk in te korten vullingen bestaan, bieden u het grote voordeel dat u uw schutting precies naar uw wensen kunt vormgeven. Of u nu een moderne of klassieke look prefereert, met deze schutting zijn uw creatieve mogelijkheden onbeperkt. Het is perfect geschikt voor gebruik in de tuin of op het terrein. Het biedt niet alleen privacy, maar ook bescherming tegen wind en nieuwsgierige blikken. Door zijn robuuste constructie en het gebruik van duurzaam BPC-materiaal is het ideaal voor langdurig buitengebruik. Als u op zoek bent naar een moderne, veelzijdige en gemakkelijk te installeren schutting die overtuigt door duurzaamheid, design en functionaliteit, dan is de GroJa Solid steekzaun de perfecte keuze voor u.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa Basic Line naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en dessins. Aansluitlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC Composite: Milieuvriendelijk en duurzaam
- Elegante uitstraling: Onderhoudsarm en duurzaam
- Veelzijdige combinatiemogelijkheden: Grote kleurkeuze en aanpasbare afmetingen
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Esthetisch aantrekkelijk van beide kanten
- Eenvoudig steeksysteem: Verschillende modelvarianten voor elke bouwstijl
- Volledige bouwset: Inclusief aansluitlijsten en afwerkingsprofiel
- Afmetingen: 180x180x1,9 cm voor veelzijdige toepassingsmogelijkheden
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een soepele montage raden wij aan om de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Antracietgrijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 50,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210717153600010 |
| Art.-Nr.: | 100422620 |
| EAN: | 4250260967858 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 12 vulmiddelen
- afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- afstandsstuk-set