GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Walnuss co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden dezelfde optiek, onbeperkte combinatiemogelijkheden, 180x25,3x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479390 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Walnuss co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Individuele profiel voor het GroJa Solid Grande steekzaun is bedoeld voor het vervangen van defecte profielen of voor het bouwen van uw eigen schermingselementen. De Solid Grande individuele profielen gemaakt van duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn uiterst onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersinvloeden. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid groef- en veerprofiel bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsomhulling. Door deze omhulling zijn de profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat om het hek naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De individuele profielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendige en robuuste wind- en zichtscherm zelf willen ontwerpen. De profielen hebben de maat 180x25,3x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veerprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken het bovendien mogelijk om designinzetten te integreren voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en robuust
- Gelijke uitstraling aan beide zijden: Aantrekkelijk design aan beide kanten
- Co-geëxtrudeerde groef- en veerprofielen BPC-kern met kunststof beschermingsomhulling
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en robuust: Geen splinter- of scheurvorming
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongestoord door weersinvloeden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en eenvoudig op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x25,3x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717161100004 |
| Art.-Nr.: | 100479390 |
| EAN: | 4250260966790 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Walnuss co-geëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining