GroJa Solid Grande steekzaun Schutting Steengrijs cogeëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Aan beide zijden gelijke uitstraling, onbeperkte combinatiemogelijkheden, 180x25,3x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479389 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande steekzaun Schutting Steengrijs cogeëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Enkelprofiel voor de GroJa Solid Grande steekzaun is bedoeld voor het vervangen van defecte profielen of voor het bouwen van uw eigen zichtscherm-elementen. De Solid Grande enkelprofielen uit duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite) zijn extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid nut- en federprofielen bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermende mantel door deze mantel zijn de profielen ongevoeliger voor vlekken en hardnekkige vervuiling. Dankzij het gemakkelijk te bewerken BPC-materiaal kunnen de profielen met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden doorgezaagd. De eenvoudige montage stelt u in staat de schutting naar uw wensen snel en zonder veel moeite op te bouwen. De enkelprofielen zijn de perfecte keuze voor huiseigenaren die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zelf willen ontwerpen. De profielen hebben de maat 180x25,3x1,9 cm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de nut- en federprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Tweezijdig gelijke uitstraling: Aantrekkelijk design van beide zijden
- Co-geëxtrudeerde nut- en federprofielen BPC-kern met kunststof beschermende mantel
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Extreem stabiel en duurzaam: Geen splinter- of scheurvormingen
- Modern textuur: Stijlvolle en brede vulgeometrie
- Ongevoelig voor weersomstandigheden: Geen schilderwerk nodig
- Eenvoudige montage: Snel en zonder gedoe op te bouwen
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Steengrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 24 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x25,3x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 6,00 |
| HAN | 210717161100003 |
| Art.-Nr.: | 100479389 |
| EAN: | 4250260966783 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Solid Grande steekzaun Schutting Steengrijs cogeëxtrudeerd Enkelprofiel Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining